Najnowsze artykuły

Najlepsze pomysły na catering dla...

Nie ma lepszego sposobu na świętowanie imprezy absolwenckiej niż traktowanie świeżych absolwentów do ich ulubionych potraw. Ponieważ jest to duża...

Czytaj Więcej

Najlepsze pomysły na catering dla absolwentów

Nie ma lepszego sposobu na świętowanie imprezy absolwenckiej niż traktowanie świeżych absolwentów do ich ulubionych potraw. Ponieważ jest to duża okazja dla wielu, ważne jest, aby przygotować wszystko w najlepszy możliwy sposób, aby zapewnić, że strona działa gładko. Musisz solidny plan, jak zamierzasz uruchomić dzień i ustawić realistyczny budżet z poduszką dla nieprzewidzianych sytuacji. Miej head count wszystkich oczekiwanych gości i upewnij się, że zapewniasz wystarczająco dużo jedzenia, aby pomieścić wszystkich. Ten artykuł omawia niektóre z najlepszych pomysłów na catering absolwentów, które ożywią tłum i sprawią, że dzień będzie sukcesem.

  • Wybierz zabawny temat

Jednym z najlepszych sposobów, aby utrzymać swoją imprezę absolwent zorganizowany jest wybrać temat. Kiedy już masz temat, możesz łatwo wybrać pasujące gry, tematyczne jedzenie i wystrój. Spróbuj być tak kreatywny, jak chcesz i przygotować swoich gości na dobry czas wysyłając pasujące zaproszenia na imprezę.

Ważne jest, aby wysłać zaproszenia co najmniej trzy tygodnie przed czasem, aby zapewnić dużą frekwencję. Niektóre z pomysłów tematycznych, które możesz włączyć do swojej imprezy z okazji ukończenia studiów to klasyczna czerń i złoto, glitz i glamour, bash Major-specific, lub używając kolorów uczelni absolwenta.

  • Zachowaj prostotę miejsca

Nie musisz iść na całość, zwłaszcza gdy pracujesz nad budżetem. Zachowaj to proste i przyjazne dla budżetu przez gospodarza przyjęcia absolwentów w swoim podwórku. Jeśli martwisz się o pogodę, zawsze możesz wynająć namiot, więc twoja impreza będzie hitem w deszczu lub słońcu! Możesz również uzgodnić z przyjaciółmi, gdzie będziesz gościć imprezę, zwłaszcza jeśli mieszkasz bardzo daleko od reszty. Zawsze warto wybrać miejsce, z którym wszyscy czują się komfortowo, ponieważ jest to jedna z rzeczy, które sprawiają, że impreza jest żywa.

  • Wybierz menu przyciągające tłumy

Kiedy przychodzi do wyboru menu, trzeba myśleć o wszystkich gości w ogóle. Nie tylko zaspokoić jednego gościa, który jest zawsze precyzyjne lub może nie lubić coś. Najlepszym sposobem, aby to zrobić jest myśleć o żywności, które kochasz lub są zawsze ulubione przez wielu. Staraj się nie narzucać swoich osobistych preferencji żywieniowych na wszystkich gości, ponieważ może to zrujnować twoją imprezę. Na przykład możesz uwzględnić wegańskie wybory, jeśli jesteś weganinem, ale nie przesuwaj całej imprezy w tym kierunku.

  • Dodaj odrobinę rozrywki

Ważne jest, aby ustawić odpowiedni nastrój, gdy catering dla partii absolwentów, ponieważ jest to wielkie święto dla absolwentów. Jednym ze sposobów można zrobić to żywe jest przez włączenie muzyki. Upewnij się, że wybierasz muzykę, która współgra z Twoimi gośćmi lub ich osobowością. Niezależnie od tego, czy grasz muzykę w tle, czy zatrudniasz lokalny zespół do muzyki na żywo, po prostu upewnij się, że wszyscy dobrze się bawią. Oprócz muzyki, pomyśl o innych kreatywnych źródłach rozrywki, które z pewnością spodobają się Twoim gościom.

  • Stwórz różne stacje z jedzeniem

Niesamowite stacje z jedzeniem pozwalają Twoim gościom na mingle podczas próbowania różnych potraw i cieszenia się pokazem. Pozwalają one być bardziej kreatywnym i wnieść kulinarny klimat do każdego dużego wydarzenia lub uroczystości. Stacje z koktajlami i napojami to tylko inne pomysły, które możesz umieścić w miejscu, aby zwiększyć interakcję wśród swoich gości. Dla wielu osób, stacja żywieniowa może być porównana do oglądania programu na żywo i zadawania pytań szefom kuchni, próbując zrozumieć ich pasję do gotowania różnych potraw.

  • Rozważ wynajęcie usługi cateringowej

Istnieje wiele powodów, aby zatrudnić usługę cateringową na imprezę z okazji ukończenia studiów. Poprzez obsługę żywności, biorą ciężar z ramion, podczas gdy planujesz szczegóły partii. Ponieważ jest to twój dzień, zasługujesz na świętowanie z przyjaciółmi i innymi absolwentami, a nie na przygotowywanie i odgrzewanie jedzenia w kuchni. Nawet jeśli niektórzy z członków Twojej rodziny są w pobliżu, aby Ci pomóc, profesjonalne firmy cateringowe mają doświadczenie i umiejętności, jeśli chodzi o przygotowanie jedzenia dla tak dużej liczby gości.

Istnieje wiele planowania i realizacji, które sprawiają, że udane przyjęcie absolwentów. Ponieważ jest to szczególny dzień dla absolwentów, wszyscy muszą się dobrze bawić i dzielić się pięknymi wspomnieniami z tego, co osiągnęli razem. Kiedy masz wszystko zorientowany, to jest dobry pomysł, aby pracować z profesjonalnym caterer mieć najlepszy wynik w zakresie żywności i rozrywki.